Takip Kazan - Sosyal Medya Uzmanı
takipkazan.com logo

Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları

Aşağıda ayrıntılı olarak belirtilen "Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları" sitemize üye olunmadan önce dikkatlice okunmalıdır. Takipkazan.net sitesine üye olan her kullanıcı aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Sözleşmenin Onaylanması
Eğer bir takipkazan.net üyesi olmak ve sitemizden yararlanmak istiyorsanız önce üye kayıt formunu eksiksiz doldurmanız ve takipkazan.net "Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları" hükümlerine kesin olarak uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gerekmektedir. Sitemize üye olmak ve sitemiz hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız üyelik formunun altında bulunan "Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum." butonunu tıklayınız. Takipkazan.net üyesi olduğunuz andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Takipkazan.net bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu şartlardan biri ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da kullanımınıza son verme hakkımız her zaman saklıdır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız önemle ihtar olunur. Aşağıda yazılı hususların herhangi birinin yasalar çerçevesinde, kanun koyucu, herhangi bir resmi mercii ya da mahkemelerce geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.

Yaş Sınırlaması
Sitemize üye olan her birey 18 yaş ve üzeri olup sitemizin üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri hükmen kabul etmiş sayılır. 14 yaş ve üzeri kişilerin eğer ille de sitemize kayıt olacaklarsa bu siteye kayıt olmadan önce kesinlikle ebeveynlerinden veya yasal varislerinden izin almış olmaları gerekmektedir, üye olduysa da ebeveynlerinden izin aldığını beyan eder. Aksi halde bu site 14 yaş ve üzeri olup da ebeveynlerinden izin alanların dışında 18 yaşın altındakiler için uygun değildir.

Telif Hakkı
Bu sitenin tüm içeriği metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları, dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar, sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı, endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca www.takipkazan.net ve içerik sağlayıcılarına ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek olan tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların www.takipkazan.net sitesinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Kullanım Koşulları
- Kredi kazanmak için yapmış olduğu beğeni, takip veya aboneliği sonradan geri alan yani sahte etkinlik oluşturmaya çalışan,
- Çeşitli bot, hile vs. içeren uygulamalarla otomatik beğendirme, takip, izleme, web site ziyaret yapan/yaptıran ve sistemde yapay(suni) olarak kredi kazanmak suretiyle haksız kazanç elde etmeye çalışan üyelerin hesaplarına erişimi uyarı yapılarak veya yapılmaksızın durdurulur.
- Sistemde kişi başına ve IP başına sadece 1 üyeliğe izin verilmektedir. İllegal yollarla 1 den fazla sahte (fake) üyelik oluşturarak sistemde haksız kazanç elde etmeye çalışan üyelerin tüm hesapları önceden haber verilmeksizin durdurulur.
- Sistemde 3 aydan daha eski olup da bu süre zarfında hiç giriş yapılmayan hesaplar sistem tarafından otomatik silinebilmektedir. Bu durumda 3 ay hiç aktif olmayan üyeliklerin silinmiş olmasından sitemiz sorumlu tutulamaz.
- Üyelikler satılamaz, devredilemez, başkalarına kullandırılamaz ve hesabı silinen üye bir daha sistemde üyelik oluşturamaz. Çeşitli DNS, VPN, Proxy veya IP adresini değiştirilerek oluşturulan sahte (fake) hesaplar anında sistem tarafından filtrelenir ve karantinaya alınıp site editörüne rapor edilir ve editör tarafından uygunluğu değerlendirilip bekletilir veya tamamen silinir.
- Sistemimize virüs veya başka zararlı unsurları barındıran, ticari amaç taşıyan, telif hakkı gerektiren, ya da reklam teşkil eden, tehdit, hakaret, küfür, iftira, pornografi gibi konusu suç oluşturan unsurlar ihtiva eden hiçbir yazılım, bilgi ya da malzeme yüklenemez, eklenemez ve kullanılamaz.
- Sistemimizde görev veren onayı gereken bazı eklentilerde (Mikro Görevler, Ürün Alış-Satış vb.), kullanıcılar tarafından doğru yapıldığı halde, görev veren tarafından jeton kaybetmemek amacıyla görev iptali yaparak görevi yapan kullanıcıyı mağdur eden kişilerin hesapları süresiz olarak ve önceden haber vermeksizin kapatılır.

Referans Sistemi ve Kullanım Şartları
- Sitemizde bulunan size özel referans linkinizle sitemize üye getirebilir ve getirdiğiniz her referans üye başına bizden belirtilen oranlarda komisyon alırsınız.
- Belirtilen komisyonların hesabınıza eklenebilmesi için referansınızla getirdiğiniz üyelerin sistemde en az 500 beğeni, takip, sörf, izleme vs. etkinlik yapması gerekmektedir.
UYARI! Özel referans ayarlayarak sadece 500 tıklama yaptıran ve bir daha da aktif olmayan referanslardan kazanılan komisyonlar üyenin hesap bakiyesinden düşürülür ve ilgili üye bu konuda hiçbir şekilde hak talep edemez.

Ödemeler
- Sistemde kazandığınız jetonları paraya çevirerek kazanç elde edebilir ve ödeme talep edebilirsiniz.
- Hesabınıza yüklediğiniz parayı geri çekemezsiniz. Hesabınıza yüklediğiniz bakiyeyle sadece Hazır Jeton ve VIP Üyelik satın alabilirsiniz. Kendi yüklediğiniz bakiye üzerinden ödeme talep edemezsiniz.

Feragat
- Sistemden kaynaklanacak veya sosyal medya hesaplarınıza gelecek herhangi bir zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
- Sistem doğru kullanıldığı takdirde sosyal ağlarınızın büyümesine ve popüler olmasına yardımcı olur ama sonsuza dek popüler olacağını veya sayfalarınızın veya profil hesaplarınızın kapanmayacağını garanti edemez.
- Facebook, Twitter, Youtube, Google vb. gibi diğer sosyal web sitelerin zaman zaman kendi kullanım koşullarını değiştirebilecekleri için sayfalarınızda veya profil hesaplarınızda meydana gelecek olumlu olumsuz değişikliklerden sitemiz sorumlu tutulamaz.
- Biz Takipkazan.net olarak bu tür ihlalleri önlemek ve müşterilerimizi korumak için mümkün olan tüm önlemleri almaktayız ancak diğer çevrimiçi platformlarda kendi üyelerini ve sistemlerini korumak amacıyla zaman zaman çeşitli tedbirler alarak kendi bünyelerindeki bazı hesapları ve sayfaları kapatabilmektedirler.